Wykrywacze metalu, bramki antykradziezowe, bramki zabezpieczajace,   Wykrywacze metalu, systemy antykradziezowe, detektory metalu
mapa serwisu
 
WYDARZENIAO FIRMIEWSPÓŁPRACA Z NAMIKONTAKT                                           GALERIA ZDJĘĆ


ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA (ZSZ)
SYSTEM STEROWANIA PRZEJŚCIAMI (SSP)
SYSTEMY INTERKOMOWO NAGŁOŚNIENIOWE (SIN)
SYSTEMY SYGNALIZACJI KRADZIEŻY (SSK)
ZAMKI I RYGLE ELEKTROMAGNETYCZNE FIRMY CoMETA
SYSTEMY DETEKCJI METALI CEIA


MATERIAŁY PDF
DO POBRANIA


  Szukaj:
Login:
Hasło:
 
zapomniałem hasła
rejestracja


 
OPIS PRODUKTU

Stabilizator PS-12STI/3S przeznaczony do montażu na szynach RACK jest stosowany jako źródło zasilania w systemach oferowanych przez firmę Meco.


Stabilizator składa się z dwóch niezależnych układów. Pierwszy z nich jest samodzielnym prostownikiem, który prostuje zmienne napięcie z zakresu od 3 do 45V. Drugi pracuje w zakresie napięć od 12 do 24V. Posiada oprócz wyjścia niestabilizowanego (DC OUT2) również wyjście stabilizowane (12V STAB.). Dla poprawnej pracy stabilizatora zaleca się napięcie zasilania w zakresie 16-24V.
 
Urządzenie charakteryzuje się dużą wydajnością oraz stabilnością pracy dzięki zastosowaniu układów impulsowych.

Dane techniczne:
 
Wejście TRAFO1 Napięcie minimalne 3V Napięcie maksymalne 45V Maksymalny pobór prądu 3A Wejście powinno być zabezpieczone zewnętrznym bezpiecznikiem 3A
Wejście TRAFO2 Napięcie minimalne 12V Napięcie maksymalne 24V Maksymalny pobór prądu 3A

Wejście powinno być zabezpieczone zewnętrznym bezpiecznikiem 3A
Wyjście DC OUT1 Napięcie niestabilizowane o wartości odpowiadającej napięciu wejściowemu podawanemu na wejście TRAFO1, pomniejszone o 1,5V. Maksymalny prąd którym może być pobierany z wyjścia zależy od stopnia wykorzystania pozostałych wyjść. Sumaryczny prąd pobierany z wszystkich trzech wyjść może wynosić 3A. Gdy korzystamy tylko z wyjścia pierwszego możemy go obciążyć prądem 3A.
Wyjście DC OUT2 Napięcie niestabilizowane o wartości odpowiadającej napięciu wejściowemu podawanemu na wejście TRAFO2, pomniejszone o 1,5V. Maksymalny prąd którym może być pobierany z wyjścia zależy od stopnia wykorzystania pozostałych wyjść. Sumaryczny prąd pobierany z wszystkich trzech wyjść może wynosić 3A. Gdy korzystamy tylko z wyjścia pierwszego możemy go obciążyć prądem 3A.
Wyjście 12V STAB. Napięcie wyjściowe stabilizowane o wartości 12V. Maksymalny prąd wyjściowy jaki możemy pobierać z wyjścia zależy od obciążenie innych wyjść oraz od podanego na wejście zasilania. W przypadku gdy korzystamy tylko z tego wyjścia: Maksymalny prąd, przy napięciu zasilania z zakresu od 12 do 15V, podawanym na wejście TRAFO2 wynosi 0,5A. Zalecane jest jednak stosowanie napięć z przedziału od 16 do 24V przy którym stabilizator osiąga maksymalną wydajność prądową, 3A.

Copyright 2004 Meco System
Wszelkie prawa zastrzeżone
wstecz   do góry