Wykrywacze metalu, bramki antykradziezowe, bramki zabezpieczajace,   Wykrywacze metalu, systemy antykradziezowe, detektory metalu
mapa serwisu
 
WYDARZENIAO FIRMIEWSPÓŁPRACA Z NAMIKONTAKT                                           GALERIA ZDJĘĆ


ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA (ZSZ)
SYSTEM STEROWANIA PRZEJŚCIAMI (SSP)
SYSTEMY INTERKOMOWO NAGŁOŚNIENIOWE (SIN)
SYSTEMY SYGNALIZACJI KRADZIEŻY (SSK)
ZAMKI I RYGLE ELEKTROMAGNETYCZNE FIRMY CoMETA
SYSTEMY DETEKCJI METALI CEIA


MATERIAŁY PDF
DO POBRANIA


  Szukaj:
Login:
Hasło:
 
zapomniałem hasła
rejestracja


Rejestracja zdarzeń odbywa się w czasie rzeczywistym poprzez komputery wykonawcze, które zbierają informacje z poszczególnych kontrolerów. Rejestrowane są absolutnie wszystkie zdarzenia zachodzące w systemie, np.: naciśnięcie przycisku, zbliżenie karty, zezwolenie dostępu, włączenie światła, logowanie operatora do systemu, awarie urządzeń, przerwy w komunikacji pomiędzy kontrolerami a komputerem itp.

Każde zdarzenie jest rejestrowane z podaniem lokalizacji, daty, godziny i sekundy jego zajścia. Dotyczy to również operacji wymagających interwencji operatora. W takim przypadku oprócz wymienionych wyżej informacji, jest zapisywany dodatkowo kod operatora potwierdzającego zdarzenie lub podejmującego określone działania.
Zdarzenia są zapisywane w bazie danych, w chronologicznej kolejności na zewnętrznych komputerach (serwerach). Zapisane dane mają status ReadOnly i są dostępne dla użytkowników wyłącznie w trybie Do-Odczytu.

Zobacz pozostałe materiały:

ZOBACZ LISTĘ PRODUKTÓW:

Copyright 2004 Meco System
Wszelkie prawa zastrzeżone
wstecz   do góry