Wykrywacze metalu, bramki antykradziezowe, bramki zabezpieczajace,
Szukaj:       
 
WYDARZENIAO FIRMIEWSPÓŁPRACA Z NAMIKONTAKT                                           GALERIA ZDJĘĆ


ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA (ZSZ)
SYSTEM STEROWANIA PRZEJŚCIAMI (SSP)
SYSTEMY INTERKOMOWO NAGŁOŚNIENIOWE (SIN)
SYSTEMY SYGNALIZACJI KRADZIEŻY (SSK) ORAZ LICZNIKI PRZEJŚĆ (LP)
PRZEMYSŁOWE DETEKTORY METALI - CEIA
DETEKTORY METALI DO ZASTOSOWAŃ SECURITY - CEIA
ZAMKI I RYGLE ELEKTROMAGNETYCZNE FIRMY CoMETA
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA


MATERIAŁY PDF
DO POBRANIA


Login:
Hasło:
 
zapomniałem hasła
rejestracja


separacja metalu

Automatyczne strojenie wyklucza jakiekolwiek efekty absorpcji kontrolowanych produktów. Sterowanie detektorami metalu odbywa się za pomocą elektronicznych paneli, zapewniających dostęp do wielu funkcji niezbędnych przy prawidłowej kontroli jakości produktów. Przemysłowe wykrywacze metalu oraz detektor metali spożywczy zostały zaprojektowane tak, aby mogły bezpośrednio lub zdalnie komunikować się z urządzeniami współpracującymi w sieci. Firma CEIA oferuje zarówno detektory (głowice), służące do wbudowania w już istniejące linie produkcyjne jak również całe zintegrowane systemy zawierające detektor metalu, stolik bądź podstawę mocującą, system separacji, elementy transportu produktów oraz pozostałe niezbędne oprzyrządowanie.

RODZAJE DETEKTORÓW PRZEMYSŁOWYCH

  • Detektory metali (głowice)
    Podstawowymi modelami rodziny przemysłowych detektorów metali CEIA jest uniwersalny THS/STD oraz jego zwężona wersja THS/SL przeznaczona do aplikacji o ograniczonej przestrzeni na zainstalowania detektora. Odmianą powyższych są wykrywacze metali przemysł spożywczy THS/3F pracujący na trzech różnych częstotliwościach w celu wyeliminowania wpływu efektów materiałowych na proces detekcji metalu. Również on występuje w obudowie o mniejszej szerokości i posiada oznaczenie kodowe THS/SL-3F. Kolejny, THS/MN produkowany jest w dwóch wersjach: pierwszej, zoptymalizowanej do wyszukiwania igieł a przeznaczonej dla przemysłu tekstylnego oraz drugiej, przeznaczonej do kontroli produktów pakowanych w folię aluminiową. THS/G jest detektorem grawitacyjnym, zaprojektowanym do pracy z luźnymi materiałami ziarnistymi, proszkowymi lub cieczami. Następny przemysłowy wykrywacz metali  TE/Digit i jego zwężona odmiana TE/SL przeznaczone są do użycia w przemyśle tekstylnym do wykrywania zanieczyszczeń metalowych bezpośrednio w tkaninach. Detektor tunelowy TT służy do kontroli bardzo szybkich procesów, gdzie materiał badany porusza się z prędkościami do 40 m/s i więcej. Ostatnie dwa rodzaje wykrywaczy metalu posiadają otwierany tunel: TSM służący do wykrywania średnich i dużych kawałków metalu oraz uniwersalny THS/A.
  • Systemy zintegrowane
    THS/PH jest systemem przeznaczonym dla sektora farmaceutycznego do takich zastosowań jak kontrola leków w postaci pastylek, kapsułek, saszetek itp. Kolejny system, THS/FB zawiera fragment taśmy transportowej i może być wyposażony w zintegrowany mechanizm usuwający automatycznie produkty zanieczyszczone (separacja metalu). Następne dwa: THS/PL oraz THS/PLV zaprojektowano do pracy z cieczami oraz zawiesinami. Pierwszy stanowi mniejszą, uproszczoną wersję, drugi zaś posiada dodatkowo zawór przeznaczony do usuwania produktu zanieczyszczonego. Inny z systemów, THS/FFV służy do sprawdzania materiałów ziarnistych lub proszkowych i również jest wyposażony w mechanizm wyrzucający. Ostatni, THS/MN ma takie samo zastosowanie jak detektory (głowice) o tym samym oznaczeniu kodowym.

WŁAŚCIWOŚCI DETEKTORÓW PRZEMYSŁOWYCH
Wszystkie powyższe detektory metalu i systemy charakteryzują się wysoką czułością, niezależną od prędkości przesuwu materiału kontrolowanego oraz niewrażliwością na zakłócenia jakie mogą występować w środowisku przemysłowym. Potrafią też automatycznie adaptować się do właściwości badanych materiałów. Detektory metalu mogą być obsługiwane za pomocą wbudowanego interfejsu klawiatury i czytelnego wyświetlacza, bądź zdalnie poprzez zewnętrzny kontroler lub komputer za pomocą interfejsu RS232. Po wyposażeniu w opcjonalny interfejs RS485, wykrywacze metalu mogą być również połączone w sieć i sterowane za pomocą jednego, zdalnego komputera. Posiadają możliwość zaprogramowania nastaw dla 250 różnych produktów, potrafią zliczać zanieczyszczone oraz wszystkie kontrolowane produkty.

BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWANIA PRZEMYSŁOWYCH DETEKTORÓW METALU 
przemysłowe detektory metalu  CEIA są zgodne z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa elektrycznego (UE)
i normami poziomu emisji EMC, CAA, CE. Spełniają też dodatkowe wymogi, jeśli wymagają tego zastosowania, do których są przeznaczone.

PRZEMYSŁOWE DETEKTORY METALI 
 O firmie CEIA   lista produktów
Copyright 2004 Meco System
Wszelkie prawa zastrzeżone
wstecz   do góry