Wykrywacze metalu, bramki antykradziezowe, bramki zabezpieczajace,
Szukaj:       
 
WYDARZENIAO FIRMIEWSPÓŁPRACA Z NAMIKONTAKT                                           GALERIA ZDJĘĆ


ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA (ZSZ)
SYSTEM STEROWANIA PRZEJŚCIAMI (SSP)
SYSTEMY INTERKOMOWO NAGŁOŚNIENIOWE (SIN)
SYSTEMY SYGNALIZACJI KRADZIEŻY (SSK) ORAZ LICZNIKI PRZEJŚĆ (LP)
PRZEMYSŁOWE DETEKTORY METALI - CEIA
DETEKTORY METALI DO ZASTOSOWAŃ SECURITY - CEIA
ZAMKI I RYGLE ELEKTROMAGNETYCZNE FIRMY CoMETA
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA


MATERIAŁY PDF
DO POBRANIA


Login:
Hasło:
 
zapomniałem hasła
rejestracja


wykrywacze metalu

CEIA jest światowym liderem w produkcji wykrywaczy metali. Posiada wieloletnią tradycję sięgającą roku 1963, kiedy to jej założyciel opatentował pierwsze detektory metalu, zastosowane w przemyśle włókienniczym do wykrywania drobnych kawałków metalu pojawiających się w procesie produkcyjnym. Pozwoliło to na wyeliminowanie kosztownych awarii sprzętu oraz przestojów w produkcji. Od tamtej pory firma intensywnie się rozwija, czego dowodem są liczne, kolejne patenty oraz posiadany certyfikat ISO 9001. Wysoka jakość produktów, kontrola jakości na każdym etapie produkcji począwszy od projektowania oraz dobry serwis powodują, że wykrywacze metalu CEIA są chętnie stosowane zarówno przez firmy prywatne jak i instytucje rządowe. Przykładem może być wybór firmy CEIA przez Organizację Narodów Zjednoczonych na dostarczyciela sprzętu do programu rozminowywania Afganistanu czy też fakt, że CEIA jest znaczącym dostawcą zaawansowanych wykrywaczy metali dla większości lotnisk w Ameryce Północnej.

Asortyment firmy obejmuje zarówno ręczne i bramowe detektory metalu, służące do wspomagania ochrony obiektów poprzez wykrywanie broni oraz innych niebezpiecznych przedmiotów metalowych bądź stanowiące element systemu antykradzieżowego, jak też całą gamę przemysłowych detektorów metalu służących do kontroli jakości produktów oraz zabezpieczenia maszyn.

DETEKTORY METALI DO ZASTOSOWAŃ SECURITY

Detektory metali stanowią już dziś standardowe wyposażenie wielu obiektów o strategicznym znaczeniu gospodarczym, politycznym czy militarnym na całym świecie. Z bezpieczeństwa, jakie oferują systemy detekcji metali CEIA korzystają najczęściej: porty lotnicze, ambasady, instytucje rządowe, sądy, banki, obiekty wojskowe, obiekty handlowe, biurowce, produkcyjne zakłady pracy, stadiony i centra sportowe, obiekty imprez estradowych, placówki medyczne itp.

PRZEMYSŁOWE DETEKTORY METALI

Przemysłowe detektory metalu CEIA służą do wykrywania wszystkich magnetycznych i niemagnetycznych zanieczyszczeń metalowych, które przypadkowo znalazły się na taśmach produkcyjnych. Mogą współpracować z dowolnymi liniami produkcyjnymi. Znajdą zastosowanie w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, chemicznym, kosmetycznym, papierniczym, tekstylnym, poligraficznym, wydobywczym itp.

wykrywacze metalu 

DETEKTORY METALI DO ZASTOSOWAŃ SECURITY 
 O produkcie   lista produktów
PRZEMYSŁOWE DETEKTORY METALI 
 O produkcie   lista produktów
Copyright 2004 Meco System
Wszelkie prawa zastrzeżone
wstecz   do góry